Pro-Vege – powiew świeżości w Twojej kuchni

Już jakiś czas testujemy produkty od Pro-Vege i z każdym kolejnym jesteśmy tą marką coraz bardziej zachwycone. Wszystkie „nie mięsa” smakują naszym zdaniem niemal identycznie jak oryginały, a pasty są domowe, wyraziste i pełne smaku
Macie Wersję Wegańską? -
Świetnie imitują mięsny odpowiednik w smaku. Kotlety mają bardzo głęboki aromat i sprawdzają się nawet bez przyprawiania, wystarczy tylko bułka i odpowiednie dodatki. Jeśli chodzi o smakowitość, to od amerykańskiego wyrobu różni je tylko zawartość tłuszczu – te od Pro-Vege są wyczuwalnie mniej tłuste. Nie straciły jednak przez to na soczystości, zatem dużo przyjemniej się je jadło. Palce lizać!
Trawojad posting - szef kuchni
Pyszny farsz do naszych pierogów to zasługa Mielonego Roślinnego od Provege, które doprawiliśmy majerankiem, musztardą, czerwoną cebulą i kilkoma innymi przyprawami. Tym samym farszem nadzialiśmy knedle i... efekt był taki, że nie zdążyliśmy zrobić zdjęć, bo wszystko zniknęło. Ponieważ wyznajemy zasadę, że nie wprowadzimy do obrotu nic, co nam nie smakuje - a pierogi i knedle smakowały nam bardzo - możemy oficjalnie ogłosić, że w naszej ofercie pojawią się na stałe. Tym samym firma Pro-Vege dołącza do grona firm, z którymi podejmujemy stałą współpracę.
Green Been - sklep ze zdrową żywnością